polski | deutsch | english

Wyroby

W kuchni naszego Gościńca łączymy tradycję z nowoczesnością. Używamy własnych przetworów.

Gotowanie jest pasją naszego gospodarstwa agroturystycznego.  Do naszych specjalności możemy również zaliczyć przygotowywane przez nas zdrowe i smaczne wędliny.

Jednak naszym najsłynniejszym i najbardziej cenionym przez Gości wyrobem jest chleb, który wypiekamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzoną recepturę. Chleb Marianowski to nasza duma, jest znany w całym regionie.

 

bezprzewodowy Internet

sala konferencyjna

400m do jeziora

Wygodne pokoje

Aktualności

8.10.2009

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć dzieci z Międzynarodowej Szkoły ze Szczecina (Szczecin International School). Dzieci uczesticzyły w całym procesie przygotowania i wypieku naturalnego chleba oraz ciastek. Zabawy było co nie miara.

8.2.2009

Zapraszamy na WALENTYNKOWY weekend. Gospodarz ugości zakochanych lampką wina i ciastem w romantycznej atmosferze przy kominku.

 

15.9.2008

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasze Gospodarstwo zajęło II miejsce w konkursie Agro-Eko-Turystycznym "Zielone Lato" 2008. Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpiło w czasie trwania Targów Rolnych "Agro Pomerania" 2008 w Barzkowicach w dniu 14 września 2008.

9.7.2008

Od dzisiaj rusza nowa strona internetowa gospodarstwa agroturystycznego Chlebowy Dom. Dzięki niej mogą Państwo zapoznać się z ofertą naszego Gościńca oraz obejrzeć obszerną galerię fotografii. Chlebowy Dom zaprasza do lektury.

© 2008 chlebowydom.pl

projektowanie stron www avangardo.pl | studio reklamy internetowej avangardo.pl